.

.

Bluetooth FM Предавател за Автомобил, BT V5.0 Радио Адаптер, 36W PD & QC3.0 Паметен Полнач, хендсфри Повик за Полнење, Батеријата Напон Монитор, LED позадинско осветлување, Siri Google Ас

Bluetooth FM Предавател за Автомобил, BT V5.0 Радио Адаптер, 36W PD & QC3.0 Паметен Полнач, хендсфри Повик

DEN 698.40
Износ

【Bluetooth 5.0 Hi-Fi Стерео】 Bluetooth адаптер за во автомобил опремен со Bluetooth V5.0 обезбедува стабилна врска и брзо пар секунди, плус DSP и со A2 DP техника ќе се елиминира сигнал одложување/косата да ви обезбеди Hi-fi музика поток.Нека вашата сакана длабок бас музика придружува вашиот возачки патување. 【Интегрирани Рака-Бесплатен Повик за Полнење】 Целосно поддршка за Siri/Google глас асистент.Вграден-во со високи перформанси микрофон со Бучава Сузбивање (CVC) технологија го прави вашиот гласовен повик кристал и јасно.Уживајте во лесен, удобен, и безбедно глас-контрола навигација емитува функции додека го возите. 【Двојна 18 W Брзо Полнење】 Опремени со 1 Брзо Полнење 3.0 порт(18 W) и 1 PD Тип-C порта(18 W), до 4 X побрзо од стандардните полначи. 1 универзален полнење преку USB порта (5 V/1А), исто така, функционира како У диск порта за пуштање на музика.Поддршка директни декодирање на WMA, MP3, WAV, FLAC lossless аудио кодек.И 1 дополнителен ТФ-картичка слот се додадени на страната. 【Напредни Безбедносни Заштита】 Со пригоден dual-екранот, што директно ќе го видите FM фреквенција и следење на батеријата напон на вашето возило.Дизајниран со над-струја, во текот-напон, и краток спој заштита, ефикасно да го заштити вашиот автомобил и паметни уреди од оштетување. 【Осветлете ја вашата Возачки】 Со 7 чудесна светлина режими (1 светлото за дишење режим+6 статични режими), нашите FM адаптер за во автомобил ќе светне вашиот автомобил се направи музика подинамичен.Светлината е мека, но светла доволно при возење во текот на ноќта, и можете слободно да го промени бои според расположението или да одговара на внатрешноста на вашиот автомобил.Карактеристики : 1. bluetooth V5.0 2. Двоен дисплеј за дигитални цевка екранот 3. Поддршка QC3.0 брз полнач 4. Поддршка PD брз полнач 5. Поддршка на глас асистент функција 6. Поддршка едно-копче мека исклучување; поддршка на било кое копче за да го подигнете 7. Поддршка шарени светлина 8. Батеријата напон, детекција 9. Автоматско исклучување мемориска функција 10. Поддршка стерео FM пренос технологија 11. Поддршка У диск плеер за музика 12. Поддршка ТФ-картичка музичкиот плеер 13. Поддршка за WMA, MP3, WAV, FLAC музика формат на датотеки 14. bluetooth поддржува A2 DP, AVRCP, HFP, HSP 15. bluetooth hands-free повикување на 16. Поддршка DSP технологијата на Пакување : 1. Прирачник 2. BC66 Bluetooth сет за Автомобил.

R

Им се допаѓа и на купувачите