.

.

Замена на Батеријата за ДА Предавателот 300 МЕТРИ Предавателот 280NCP Предавателот 7000M Предавателот 200NC Приемник 1900NCP Приемник 2200 1902NCP GPRHC043M016 BP12RT (300mAh) Ni-МЗ

Замена на Батеријата за ДА Предавателот 300 МЕТРИ Предавателот 280NCP Предавателот 7000M Предавателот 200NC

DEN 842.40
Износ

1. Целосно Компатибилен со Предавател 300 МЕТРИ Предавателот 280 NCP Предавателот 7000 M Предавателот 200 NC Приемник 1900 NCP Приемник 2200 1902 NCP.Совршено Функционира како оригиналот на батеријата. 2. Батеријата Спецификации : 300m Ah, ПОТ : 1.44 Пот, Напон : 4.8 V. 3. Ni-МЗ Батеријата. 4. Димензии : 58.35 x 21.07 x 10.91 mm Тежина : 55.0 g. 5. Нашите производи имаат положено за строга квалитетот на инспекција.ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате.Ние нудиме целосна наплата или бесплатен замена, без било каква причина. - Компатибилен Модел : Предавателот 300 МЕТРИ Предавателот 280 NCP Предавателот 7000 M Предавателот 200 NC Приемник 1900 NCP Приемник 2200 1902 NCP - Компатибилен Батеријата Дел Број : GPRHC043 M016 BP12 RT Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

R

Им се допаѓа и на купувачите