.

.

Питу Органски Памук Бебе Пижами 2-Начин Zip Пред Патент Sleeper Момче, Девојче, Унисекс (9 Големини: Preemie - 3T)

Питу Органски Памук Бебе Пижами 2-Начин Zip Пред Патент Sleeper Момче, Девојче, Унисекс (9 Големини: Preemie

DEN 647.76
Износ

Патент затворање. 98% Органски Памук, 2% Spandex - Ултра Мека & Еластичен.Најдобро се Вклопуваат за Природни Breathability со Повеќе Издржливост и Истегнување.Footless Zip Пред Пижами направи Облекување на вашето Бебе Брзо и Лесно!.Димензии Preemie, NB & 0-3М имаат пати во текот ракави за да се покријат малку раце. 2-Начин Патент : Zips од врвот надолу и дното нагоре - Највисок Квалитет YKK Патент и да Доведе слободни прилепува.Питу е мала, еко-пријателски & мајка-кандидира компанија со седиште во Хаваи.Ние сме посветени на користење на ултра мека, еластичен органски памук Печатени и обоена според GOTS стандарди (GOTS сертификација речиси целосно!).Воведување на нашиот Најнов Производ се Вклопуваат : Ултра мека & еластичен 98% Органски Памук, со 2% Spandex - создавање на природни, дише, трајни, растеглив материјал за разлика од било кој друг.Еден zip да се стави на.Zips сите на патот надолу една нога за полесно облекување.Двојно патент, исто така, zips за брз пелена промени.Сите прагови се Footless.Големината работи на мала страна.Големина до ако сакате дополнителен простор да расте.Ткаенина не содржи пламен retardants така sleeper треба да се носи сит монтирање.Питу е мал, мајка рок, еко-пријателски компанија со седиште во Хаваи.Ние сме посветени на користење на ултра мека, еластичен органски памук Печатени и обоена според GOTS стандарди (GOTS сертификација речиси целосно!).

R

Им се допаѓа и на купувачите