.

.

Амазон Кујна, Parmigiana-Стил Пилешки Гради, 17.50 оз

Амазон Кујна, Parmigiana-Стил Пилешки Гради, 17.50 оз

DEN 2296.80
Износ

Тендер пилешки гради со пикантен сос од домати покриена со tangy италијански сирење и билка трошки.Антибиотик-слободен пилешко.Рерната Подготвени.Се пече во 425°F за 27 минути.Да ти донесе од страна на Кујната, зграби-и-уживајте оброк решенија, prepped за она што е следно.За да се обезбеди свежина, уживаат во рок од неколку дена од денот на пристигнувањето.

R

Им се допаѓа и на купувачите