.

.

Heyiarbeit Гума Grommet Жица Заштитник Масло Отпорни Арматура 6mm Внатрешна Кол за Жици Кабел Заштитник Транспарентен Тон 100pcs

Heyiarbeit Гума Grommet Жица Заштитник Масло Отпорни Арматура 6mm Внатрешна Кол за Жици Кабел Заштитник Транспарентен

DEN 568.80
Износ

[Size] - Внатрешен Кол (+-0.2 mm) : 6mm / 0.24"; Висина : 6.5 mm / 0.25"; Надворешниот Кол : 10.5 mm / 0.41"; Ритам Ширина : 2,5 mm / 0.10". [Материјал]- Гума изградба grommets не се запаливи, висока отпорност на топлина, анти-вибрации, не пресуши или попуштат и да дојде лесно да се изгуби; Намалување на влијанието на вашиот уред и влијанието на големи температурни разлики, УВ-отпорни, електричниот отпор. [Предност]- Гума grommets се побрзо и полесно да го инсталирате, лесен за носење, чувате и да ги собереш, нема специјални алатки, само притисни во, лесно да го инсталирате, тоа е идеален избор за твојот живот и работа. [Примена]- Овие двојно двострано grommet сет за замена на старите разбиена grommets или за водење на нови жици безбедно преку телото панели, делува како чувар од остри лим рабови; Овие grommets заштита на жици и harnesses, grommets се користи за покривање на груб и остри рабови на дупка во метал раскрсница. [Пакет Содржина]- 100pcs x Двојно Двострано Гума Grommets.

R

Им се допаѓа и на купувачите