.

.

LELINTA 24 Директно Долго 4 ПАРЧИЊА Постави Дебел Клип на Синтетички Влакна Екстензии Hairpieces за Жените Пепел Русокоса Микс Кајгана Русокоса

LELINTA 24 Директно Долго 4 ПАРЧИЊА Постави Дебел Клип на Синтетички Влакна Екстензии Hairpieces за Жените

DEN 503.76
Износ

Нова Надградба На 280g 24", LELINTA е thickest,најдолгата и најголемиот поставите некогаш!Секој пакет вклучува : 2 парчиња од 4,7 инчи, широк 2 клипови во wefts;1 парче од 6.5 инчи, широк 3 клипови во weft;1 парче 7.7 инчи широка 4 клипови во weft.Косата Екстензии : најбрзиот и најлесен начин да веднаш да додадете должината и волуменот на вашата природна коса.Тоа е едноставен, само исправете вашата коса и клип во 4 парче права коса екстензии за зашеметување екстра должина и јачина на звук.Ќе го сакам вашиот подебели подолго коса!.Diy Забава : 2 пошироката парчиња клип во во задниот дел на вашата коса и 2 тесен парчиња клип во албум на страна да се монтира твоето лице и им даде на сите над должина и јачина на звук.Може да се одлучи како многу парчиња да се носат.Ако косата екстензии се долго за вас, може да се сече со ножици, Неверојатно разновиден C Клип-во LELINTA Коса екстензии природно се вклопуваат со вашата коса и може да се стилизирана со топла tools.Топлина отпорни до 140 степени.Но, ве молам не надминува 160 ¡ãC.Нега : Миење со екстензии за коса шампон и средство за смекнување на косата и оставете да се исуши природно.Продавница во косата екстензии хангар за да се избегне заплитане.Користете мека наежвам четка кога четкање/detangling.Ве молиме ИМАЈТЕ на ум - Не Грижете се.Тоа е нормално ако некои коса падне кога вашиот првата употреба, бидејќи Косата Екстензии е пораби со рака; за Разлика од вистинска коса,тоа не е лесно да се направи голема кадрици ист како што е порано.Косата фабрика се користи специјална опрема за да се направи голема кадрици.

R

Им се допаѓа и на купувачите