.

.

BlueAVS 8K HDMI 2.1 Оптички Влакна Кабел 50FT Ултра Висока Брзина 48gbps Поддржува 8K@60Hz 4K@120Hz Динамичен HDR10 eARC HDCP 2.3 Компатибилен со PS5/4, Xbox, RTX 3080 3090, Roku, LG CX C9

BlueAVS 8K HDMI 2.1 Оптички Влакна Кабел 50FT Ултра Висока Брзина 48gbps Поддржува [email protected] [email protected] Динамичен

DEN 1739.76
Износ

Поддржува 8 [email protected] Hz, 4 [email protected] Hz/120 Hz/60 Hz и до 10 K резолуција за долги пренос.Нема сигнал на косата.Назад компатибилен со претходните верзии на HDMI.Поддршка на новите функции на HDMI2.1 како што е Динамичен HDR10, e ARC, ALLM, QFT, СОК, VRR, BT.2020, YUV 4 : 4 : 4, 12-битна боја.Ултра Висока Брзина 48 Gbps HDMI 2.1 кабелот поддржува DTS-HD, HDCP 2.2 "DISPLAY" приклучок за поврзување на вашиот HDMI екранот на уредот(ТЕЛЕВИЗОР, проектор и сл.).Plug and play, без надворешна сила е потребно.Compatibles со 8 K UHD ТВ / Nintendo Вклучите / Roku / Netflix / PS5 / PS4 Pro / Wii / Xbox Серија X / RTX 3080 3090 / LG CX C9 B9 / Samsung Q90 T / ПРВ / Sony.Сакате да се види 8 [email protected] FPS 4 [email protected] FPS нула сигнал загуба видео?Сакате лесен и флексибилен HDMI кабел за рутирање преку ѕидови?Blue AVS 8 K ultra high speed HDMI 2.1 оптички влакна кабел целосно ги исполнува вашите барања.Поддршка на новите функции на HDMI2.1 како што е Динамичен HDR10, e ARC, ALLM, QFT, СОК, VRR, BT.2020 година, 4 : 4 : 4 RGB, 12-битна боја.HDCP 2.2, Dolby True HD, Dolby Atmos итн.Совршено поддржани под 8 [email protected] FPS, 4 [email protected] FPS И "Екранот." plug да се поврзете HDMI екранот уреди( ТЕЛЕВИЗОР, Проектор и сл.).Купи со Доверба : Blue AVS 8 K ultra high speed HDMI 2.1 оптички влакна кабел нудат 5 години гаранција, добро спакувани и се служи.Се чувствуваат слободни да стигнат до нас за сите прашања или поддршка преку.

R

Им се допаѓа и на купувачите