.

.

Работи HDMI 4k Адаптер за Полнење за Dell XPS 13R2-1050sLV на Дигитални Целосна 60Hz со 6 Метарски Кабел!

Работи HDMI 4k Адаптер за Полнење за Dell XPS 13R2-1050sLV на Дигитални Целосна 60Hz со 6 Метарски Кабел!

DEN 479.76
Износ

⚡【USB-HDMI C】 : Е совршенство Работи за вашиот Dell XPS 13 R2-1050s LV Лаптоп во Максимална резолуција излез е 4 K (4096x2160)@60 Hz, доставување на ultra high definition видео записи и слики на надворешен дисплеј уреди, до 60 Hz refresh стапки, без blur, нарушување и одлагање. (Ве молиме, бидете сигурни дека се Работи за вашиот надворешен дисплеј уреди ја поддржуваат HDMI влез). ⚡【И Видео и Аудио】 : Идеално решение поврзете се Работи за вашиот USB Тип C уреди, возење еден или два HDMI-от телевизии, монитори или проектори за двата видео и аудио пренос.Стриминг Работи за вашиот омилен спортски настани, игри, филмови и ТВ епизоди од секаде. (Вкупна Должина : 6 FT/1.8 m). ⚡【Plug and Play】 : Нема возачот / софтвер потребен.Поддршка огледало и да се прошири на владата на Mac OS, Win OS, Chrome OS.Исто така компатибилна со Новиот i Pad Про (Десктоп Продолжен Режим може да биде можно кога со помош на Adobe Lightroom и некои други применливи апликации.). ⚡【Корисен Дизајн】 : User-friendly не се лизга конектор за полесно приклучокот и отстранете.Unibody алуминиум легура обвивка за подобро дисипација на топлина.Плетенка засилен најлон кабел за долготрајна издржливост.Прецизни USB-C plug удобно се вклопуваат во Работи за вашите уреди за подобар сигнал на пренос. ⚡【USB-C и Thunderbolt 3 Компатибилен】 : Значи ова, исто така, ќе работат за Mac Book Pro 13/15 (2016/2017/2018/2019/2020), Mac Book Air 2018 2019, 2020 Новиот i Pad Аргументи, Нови i Mac, Mac Book 12, Површината, Книга 2/Оди, Chromebook, HP, Dell, Acer, итн.Исто така, за телефони со ДП ALT Режим : Галакси S8/S9/S10/S20/Плус/Забелешка 8/9/10, итн (Види Опис на Производот). ⚡ Професионални Нов 2.0 HDMI Адаптер за Полнење Работи за Dell XPS 13 R2-1050s LV Лаптоп на 4k/60 Hz со 6 Метарски Кабел!Овој елегантен USB Тип-C HDMI Напредни Адаптер е Професионален Квалитет.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●До [email protected] Hz лесна HDMI видео стриминг од Работи за вашиот Mac или лаптоп.Без барање на моќ или возачот.Екранот перформанси е предмет Работи за вашиот домаќин лаптоп и надворешен дисплеј●Можете да уживате во dual-прикажете стриминг искуство со 2 пакет на оваа USB-C HDMI кабли, лесно да пристапите до три различни прикажува во исто време.●Не се лизга дизајн на USB-C connector го прави лесно приклучете и исклучете, доведување во оптимална заштита за USB-C порта на Работи за вашиот лаптоп и во вашиот уред.●Целосна Излез начини : 4 K (4096x2160)@60 Hz), 32 Аудио Канали, Dolby Digital, До 1536k Hz аудио примерок фреквенција за највисок аудио верност, Истовремена испорака на двојна видео потоци повеќе корисници на истиот екран, Динамичен синхронизација на видео и аудио потоци✅ДОДАТОЦИ : ●Оваа HDMI Кабел може да се справи со истовремена испорака на двојна видео потоци повеќе корисници на истиот екран.(Забелешка само 1/ЕДЕН Кабел е дадено тука вие ќе треба дополнителни Двојна Адаптер, не е предвидено, за оваа функција)●Дополнителни Елементи, кои работат со ова се сите USB Тип-C от за Видео/Аудио уреди или PD Моќ Испорача како што е Iphone, падовите, Таблети, Microsoft Уреди, Surface Таблети, Мали лап-топ компјутери, Chromebooks, како додека тие се HDMI Видео излез поддржани.●Unibody алуминиум легура школка, плетенка Засилен најлон кабел, Прецизни USB C приклучокот,Plug and Play.

R

Им се допаѓа и на купувачите