.

.

Elechomes Smart WiFi Прочистувач на Воздух за Дома, Алекса и Google Контрола, A3B Вистински HEPA Филтер за Воздух Прочистувач за Голема Соба, Спална соба, Канцеларија До 323ft2, Ултра Т

Elechomes Smart WiFi Прочистувач на Воздух за Дома, Алекса и Google Контрола, A3B Вистински HEPA Филтер за

DEN 2399.76
Износ

Новак Воздухот, Попаметни Живот : Elechomes A3 B прочистувач на воздухот може да работи со Elechomes Стан, Алекса уреди, Google Дома во зависност од тоа која програма сакате да го користите во вашиот дом.Со високи Перформанси : Со Вистински HEPA Филтер, CADR оценет да 230m3/h (135 CFM), оваа прочистувач на воздух совршено ќе се покријат вашата спална соба, playroom, студија, кујна, или други големи соби до 323ft2.Лесно Ракување : се Прилагоди на потребните брзината на вентилаторот режим (1/2/3) во одговор во реално време на квалитетот на воздухот. 4 тајмер options (1ж/2h/4h/8h) ви овозможи поставување на работното време.Ултра Тивок Режим на Спиење : Поставување на уредот во режим на спиење, тогаш тоа ќе функционира под 22d B и да ви донесе слатка ноќ.Можете дури и заборавив дека е таму.Ергономски Дизајн : На ергономски конкавна се справи го прави лесно да се носат од соба в соба.Анти-судир рабовите дизајн го прави безбеден за деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите