.

.

Sharpie Течни Џеб Highlighters Assorted Colors | Длето Совет Highlighter Пенкала, 24 Count

Sharpie Течни Џеб Highlighters Assorted Colors | Длето Совет Highlighter Пенкала, 24 Count

DEN 311.76
Износ

Отпорен на smearing на многу пенкало и фломастер мастила (нека мастило се исуши пред да ја загради).Светло, видете преку бои се направи вашиот осветлениот текст лесно да се чита.Лесно планирам, разновиден длето совет е одлична за истакнување, подвлекување или пишување на белешки.Без мирис, АП Заверена не токсични мастило.Сет на 24 Highlighters вклучува 4 секоја од Флуоресцентни Портокал, Флуоресцентни Розова, Сина, Зелена, 6 на Флуоресцентно Жолто и 2 Lavander.

R

Им се допаѓа и на купувачите