.

.

Домаќин за Контрола на Тастатура, Домашна Безбедност Аларм Систем за Полнење Трајни КОМПЈУТЕР Материјал за Анти-Кражба Аларм Домаќин

Домаќин за Контрола на Тастатура, Домашна Безбедност Аларм Систем за Полнење Трајни КОМПЈУТЕР Материјал за

DEN 474.96
Износ

Копче за светла 1-12 и исклучување претставуваат вистинската состојба на сектори 1-12 или 13-24, кој е лесен за употреба.Контролирани од страна на поедноставен инструкциското множество микропроцесори, само 4 конекции се бара помеѓу тоа и главниот одбор за контрола.Вграден‑во одбрамбената зона на текст може да го прилагодите осветлувањето на екранот, четири врата за одбрана зони може да се постави и 3 групи на итни аларм копчиња.Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, издржлив и долго‑траен, огноотпорни, носат‑отпорни, и отпорни на корозија.Со AC екранот, ниска потрошувачка на енергија, поддршка зона грешка мониторинг, прилагодлив прозрачна светлината.Функција : 1. Контролирани од страна на поедноставен инструкциското множество микропроцесори, само 4 конекции се бара помеѓу тоа и главниот одбор за контрола.2. Со AC екранот, ниска потрошувачка на енергија, поддршка зона грешка мониторинг, прилагодлив прозрачна светлината.3. Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, издржлив и долго‑траен, огноотпорни, носат‑отпорни, и отпорни на корозија.4. Копче за светла 1-12 и исклучување претставуваат вистинската состојба на сектори 1-12 или 13-24, кој е лесен за употреба.5. Вграден‑во одбрамбената зона на текст може да го прилагодите осветлувањето на екранот, четири врата за одбрана зони може да се постави и 3 групи на итни аларм копчиња.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Алармот Домаќин Keyboard Material : PCPower Набавка : 12 VColor : Бела + Gray Communication Метод : Wired Connection Type : Анти-Кражба Аларм Host Ambient Температура : -25 - +55℃за Животната средина Влажност : ≤5 - 95%Тежина : Околу. 157g / 5.5 oz Product Големина : Прибл. 14.3x7.8x2.3cm / 5.6x3.1x0.9in Пакет Листа : 1 x Manual1 x Забелешки Објасни Sticker1 x Аларм Домаќин Keyboard Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Им се допаѓа и на купувачите