.

.

Бебе Bibs За Бебиња 6-24 Месеци Симпатична Зајаци Водоотпорен Мека Удобно Прилагодливи Бебе Bibs За Јадење.

Бебе Bibs За Бебиња 6-24 Месеци Симпатична Зајаци Водоотпорен Мека Удобно Прилагодливи Бебе Bibs За Јадење.

DEN 215.76
Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина - само 11,6*15in(29.5*38.5 cm),Одговара на Бебиња И мали деца 6-24 Месеци.Материјал - Се Користи Висока Густина Високо-Квалитетни Водоотпорен Полиестер Платно, Мека И Силна.Прилагодливи Вратот Затворање - Прилагодлив Snap Копчето За Отворање И Затворање На Рамо И Грб, Лесно Ракување.Leakproof Џеб Дизајн - Постои Џеб На Грбот.Кога Ќе Го Вклучите Повеќе, Тој Е Три-Димензионални Џеб Кои Фаќа Било Скитници Храна Или Течности.Лесно Да Се Чисти - Ние Препорачуваме Дека Треба Само Да Се Избрише Со Влажна Крпа Или Исплакнете Со Вода И Висат Тоа Да Се Исуши.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Функција : -Погодни За Возраст Од 6-24 Месеци-Користете Се Со Висока Густина Високо-Квалитетни Водоотпорен Крпа, Мека И Силна-Лесни, Водоотпорни, Лесно Да Се Избрише-Без Памук Слој, Дамките И Смрдеата Не Ќе Се Држи-Има Џеб Во Задниот Дел, Кога Е Во Употреба, Тоа Се Претвора Во Три-Димензионални Џеб-Бебе Bibs Прилагодливи Design Four Копчиња Им Овозможи На Големината За Да Се Прилагоди, Погоден За Деца На Возраст Од 6 Месеци До 6 Години.Можете Да Двоен Копчето За Да Помогне Да Се Спречи Вашиот Малку Еден Расцепен Го.-Бебе Лигавче Големи Catcher Pocket Its Паметен Дизајн Вклучува Голем Истури Џеб Дека Не Е Важно Колку Храна Пушти Во Тоа.Перење Tips In Цел Да Се Продолжи Работниот Век На Нашата Bibs, Ние Ви Препорачуваме Да Треба Само Да Се Избрише Со Влажна Крпа Или Исплакнете Со Вода И Висат Тоа Да Се Исуши.Секогаш Бидете Сигурни Дека Ткаенина Е Целосно Сува Пред Складирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите