.

.

Бебе Лигавче, Водоотпорен Материјал, Одговара на Бебиња И мали деца 6-24 Месеци –кои Риби И Chrysanthemum Со Рака Цртање

Бебе Лигавче, Водоотпорен Материјал, Одговара на Бебиња И мали деца 6-24 Месеци –кои Риби И Chrysanthemum Со

DEN 153.36
Износ

Се вклопува 6 До 24-Mos – Совршени За Бебето Прво Храна, Постои Џеб На Грбот.Кога Е Во Употреба, Тоа Се Претвора Во Три-Димензионални Џеб.На Прилагодливи Брзо Копче Се Користи За На Рамо За Да Го Отворите И Затворите, Кој Е Лесно Да Се Работи; Една Трошка Catcher / Фати-Сите Џеб Помага Содржат Spills.Заштеда Од Мензи – Single-Layer Структура Значи Дека Нема Потреба Да Се Грижите За Непријатни Нешта Расте Помеѓу Ткаенина Слоеви.Без Памук Слој, Дамките И Мириси Ќе Не Држи.Водоотпорен Лигавче – Користење На Висока Густина Високо-Квалитетни Водоотпорен Крпа, Меки, Силни, Ова Лигавче Е Направен Од Лесен, Водоотпорни, Лесно Да Се Избрише, Дамка-Доказ И Мирис-Доказ Ткаенина.Подароци - Секој Родител Сакам Ова Модерно И Стилски Бебе Додатоци, Како Бебе Работи, Хранење Лигавче Не Само Што Ќе Им Помогне Да Се Подобри Грижата За Своите Деца, Но, Исто Така, Ја Намалува Нивната Работа Како Нови Родители, За Тоа Ќе Биде Полесно Да Се Промени И Да Се Мијат Крпа Лигавче Од Бебе Облека.Лесно Да Се Чисти - Водоотпорен Материјал Е Wipeable И Машина Перат.Да Го Продолжи Животот На Лигавче, Ние Препорачуваме Висат Сушење.Изработка на Мајка ми Ден Полесно Справување Со Mess As Родители Знаеме Деца Се Неуредна Јадачи И Дека Ќе Направите Нешто за Да Не Мора Да го Промените Вашето Дете Облека По Секој Оброк Или Ужинка.За Да Се Избегне Бебе Облека Промени Често,Ние Дизајн Лигавче Што Ќе Ги Опфаќа Целата Облека, Која Е Лесно Да Се Стави На И Симната, И Е Отпорен На Вода.Ние Користиме Материјалот Што Е Многу Отпорен На Вода, Трајни, Перат, Но Се Уште Е Удобно Доволно За Да Се Носат.

R

Им се допаѓа и на купувачите