.

.

Дом-Човек Храна за Миленичиња Послужавник - Куче Храна Мат и Мачка Храна Мат - Најдобар Пет Сад Мат за Содржат Spills, Водоотпорен Подигање на Лента Мат - Чевли Фах Мат

Дом-Човек Храна за Миленичиња Послужавник - Куче Храна Мат и Мачка Храна Мат - Најдобар Пет Сад Мат за Содржат

DEN 1175.76
Износ

Одлично ЗА ВАШИТЕ домашни МИЛЕНИЦИ - се Каже збогум на неуредна spills од кучето & cat храна или вода, храна за миленичиња чаши и мачка litterboxes.Солидна, истури-доказ полимер и воскресна рабови се задржи на храна и други остатоци содржани во фах, што го прави совршен мачка отпадоци фах мат и повеќе.БЕЗБЕДНИ И НЕ се ТОКСИЧНИ - Изработени од 100% рециклиран полипропилен.Безбедни за животната средина и за вашите миленици!.СИТЕ ВРЕМЕНСКИ USE - Покрена 1" инчен рабовите служи како истури задржување послужавник да го заштитите вашиот тврдо и тепих на подот од кал, боја, пет или течни дамки.Оваа лента може да се користи и во затворени простории како и надвор.Имајте една во вашиот entryway или кал соба да го фати вода од дожд или снег и секој ден нечистотија.Можете исто така да се чува на вашиот тремот или на палубата за да се задржи нечистотија и вода од некогаш доаѓа во вашиот дом.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - хард пластични лесно може да се чистат со обична вода, и можете да користете мека крпа за да се грижи за повеќе тврдоглав нечистотија депозити.Користете друг мека крпа за да ја исуши на послужавник темелно пред следната употреба.ПРАВИ ЗА СОВРШЕН ЧЕВЛИ ПОСЛУЖАВНИК - Живеат во снежните и врнежливи град?Оваа говорница мат лента е со големина совршено да се справи со широк спектар на чевли, чизми и влечки под било која состојба, во затворени простории ИЛИ на отворено.Без разлика дали живеете во снегот или црвена глина, ќе САКААТ да имаат безбедно место за чување на оние чевли и да ја задржите вашиот тепих убаво и чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите