.

.

Бренд Регистар Куче Храна Мат Перат Мачка Храна за Хранење Мат Не се Лизга Милениче Сад Душеци Силикони Плоштад за Подот,Совршен за Куче Сад Мат и Мачка Хранење Мат

Бренд Регистар Куче Храна Мат Перат Мачка Храна за Хранење Мат Не се Лизга Милениче Сад Душеци Силикони Плоштад

DEN 239.76
Износ

【совршена големина】 : пет мат е совршена големина за вашата прекрасна дневна простори во (15.7" x 11.9") со покрена широка рабовите на сите околу.Оваа совршена големина ќе ги собере сите идеална храна за миленичиња чинии и чаши вода и оставете простор за повеќе чаши без да ја преполните мат.Без разлика на тоа каков вид на домашно милениче што го имаат, тие ќе љубов оваа мат!. 【спречи храна растера】 : Заштити вашите прекрасни подови од неуредна храна и вода spills со домашни Миленичиња Хранење Мат!воскресна рабови кои помагаат да се содржат и храна и течности, па дури и со messiest на вегетаријанците.Дали сте имале проблем со неуредна милениче јадат, тоа е решение. 【Против пролизгување】Нашите миленичиња хранење мат е толку издржливи.Ние развивме нашиот производ со покрена графики во текот на тастатурата за да се спречи чаши од лизгање и да се пресели.Без разлика на тоа каков вид на домашно милениче што го имаат, тие ќе љубов оваа мат!. 【лесно да се чисти】 : Мека, но цврсти и флексибилен материјал кој може лесно да се чисти.Домашно милениче placemat е машина за миење садови безбедно и може да се избриша надолу редовно со влажна крпа.лесно може да се свитка да се мијат во чинија за миење или едноставно само да печете надолу во мијалникот.Флексибилни природата, исто така, овозможува лесно патување и складирање.Храна Ниво Силикони храна мат.Едноставен дизајн и основната боја да се меша во било оркестарот.Водоотпорен, antislip, nontoxic, nonallergenic, coldresistant и heatresistant.100 Percent машина за миење садови безбедно.Опис : Големина : 15.7 x11.9 инчен Тежина : 260g Боја : Сива Карактеристики : Водоотпорен, nonslip.Материјал : Храна одделение за заштита на животната средина органски силиконски материјал.пакет : 1x храна за миленичиња мат.

R

Им се допаѓа и на купувачите