.

.

GJCQZQ Пат Светла Отворено Столб Светлина Кинески уличното осветлување Европски Стил Колона Светилка Вила Ѕид Светлина Отворено Светло Добредојдовте Песна Инженери

GJCQZQ Пат Светла Отворено Столб Светлина Кинески уличното осветлување Европски Стил Колона Светилка Вила Ѕид

DEN 3739.92
Износ

Одличен Изглед : Овој столб светилка даде вашите гости најтопол добредојдовте со оваа надвор од тремот на светлина.Топло надвор од тремот светлина може да направи да се чувствувате во мирот на умот, ретро дизајн, дебели индустриски вкус,со уникатен изглед.Отворено водоотпорен стакло фенер тревник колона светлина - ги Исполнува ЕУ CE и Американски УЛ стандарди за да се обезбеди квалитетот на производот и да се обезбеди безбедноста на корисниците.Квалитетни алуминиумски материјал, боја униформа, водоотпорен, дожд не ' рѓа, може да се покаже расположението на животната средина, да ви донесе чувство на убавина.Грло : E27, AC извор : 110 V-240 V, капацитет : max 60 W, E27screw сијалица база.Ќе падне љубов на убави сенки тоа фрла на Околу кога се работи.Широка Примена : Овој пост lantern е совршен избор за вашиот двор, патио, градина, или било која друга екстериерот и ентериерот место декорација.Во исто време, светилка пост емитира прекрасна светлина за да ја осветлат патеката и придружба дома безбедно.Ви благодариме за посетата на нашата GJCQZQ бренд продавница и да ви посакам среќен шопинг!Ние инсистираме добро осветлување може да се подобри квалитетот на живот.Ние сме професионални осветлување фабрика.Нашите главни производи вклучуваат лустери,вдлабнати таванот светла и отворено светла.Категорија : колумна lamp Uses : отворено lighting Style : Европската style Light тело материјал : Умре-фрлија aluminum Shade материјал : glass Protection класа : IP56 Color : Bronze Size : погледнете димензија drawing Dimensions : Висина*Ширина, 33cm*18cm Light сијалица information Light извор : E27(Блескаво, LED, Заштеда на Енергија Светилка)Содржат или не содржат светилки : не вклучувајќи bulbs Voltage : 110-240 VWatts : 0-60 WNumber на извори на светло : 1 Suitable за градини, patios, ходници, вили, тревници, огради, итн.Пакет : 1 * Колона светлина(без сијалица)Повратна информација & Контакт:1.Ако Не Сте Задоволни со Нашите производи или Нашите Услуги, ве Молиме Контактирајте со Нас.Ние Гарантираме Дека Ќе Ви Даде Задоволително Решение.2. Ние Ќе Бидеме Среќни да Даде Одговор во Рок од 24 Часа Преку е-Маил.

R

Им се допаѓа и на купувачите