.

.

Наруто Shippuden: Крајната Бура 3 Целосна Пукна - Playstation 3

Наруто Shippuden: Крајната Бура 3 Целосна Пукна - Playstation 3

DEN 719.76
Износ

Дополнителни Глава - Конечно слободни на Kabuto е контрола, Itachi, има намера да попуштат на Reanimation забрането техника.Ќе невиден Uchiha сојуз со Sasuke биде доволно за да се справи со неа?.Нови Борци Карактер - Kabuto достигне семоќниот Мудрец режим и сега е борци во наспроти владата.Ослободете ја својата моќ и да го порази вашите противници и офлајн и онлајн.Директорот Исечете - Откријат целосно преработената Бура 3 cinematics и искуство на еп конфликт конзумирање на целиот нинџа светот повеќе интензивно од било кога. 100 Нови Мисии - се Качат на една цела нова серија на мисии, многу со свои уникатно предизвикувачки цели. 38 Дополнителни Носии - Облека ликови во изборот на 38 носии од НАРУТО SHIPPUDEN Крајната Нинџа БУРА 3 DLC пакети.Живее 4 Голема Нинџа Војна и својата надмоќна шеф се бориs или пркоси на своите пријатели во ултра динамична онлајн и офлајн нинџа конфронтации!Првично објавен во Март 2013 година за Xbox 360 и Play Station 3 за да широк критична и фан признанија, НАРУТО SHIPPUDEN : Ultimate Нинџа БУРА 3 е дадена темелна реконструкција за својот ПОЛН ЗАБРЗАНО враќање!На "КРАЈНА" Нинџа Бура 3 издание има многу нови додатоци и дополнителни содржини, вклучувајќи го и feverishly предвидени глава каде Sasuke и Itachi преземе Kabuto во шајка-гризе конфронтација.

R

Им се допаѓа и на купувачите