.

.

МАК Тренер 09 - Playstation 3

МАК Тренер 09 - Playstation 3

DEN 669.36
Износ

Креирај нова игра и да ги користите во вашиот playbooks.Се создаде игра во играта да се брани против неочекувани се пушта од вашиот противник.Обичај игра треба да ја зачувате во вашиот playbook се беспрекорно увезени во Маден МАК 09, и се достапни за онлајн споделување.Се користат игра планирање и асистент тренерот на текст за да се направи одлуки кои ќе ги дефинираат не е само игра, но вашата кариера.Да се направи клучни одлуки како слободни агенти, занаети, и да вработат нови асистенти на тренерот.Секоја одлука што направи од кои ќе предлог, за тоа како ќе реагираат на странична ќе влијае врз вашето одобрување оценка со медиумите, навивачите, играчите, тренерите и вашиот тим сопственик.Во МАК, право тренерски одлуки во комбинација со фокусирани на подготовката може да се претвори во последно место тим во шампионатот кандидат.МАК Тренер 09 ви дава можност да се направи одлуките што може да се претвори вашиот омилен МАК франшиза во повеќегодишни шампион.Не само што може да дизајн и се јавите на игра, но МАК Тренер 09 ве става во густата на менаџирање на играчи, тренери, и на предната канцеларија.И, се разбира, вашиот тим ќе мора да се изврши на теренот, ако имате намера да се задржи вашата работа.Дали имате она што е потребно за да биде МАК Тренер?.

R

Им се допаѓа и на купувачите