.

.

Приказна III - Xbox 360

Приказна III - Xbox 360

DEN 719.76
Износ

Ново : Динамична Допир.Комбинираат борба стилови.Играта се развива како ќе го направите.Приказна III е следниот блокбастер рата во многу пофалби Приказна франшиза.Доведе револуција да ја преземат контролата на Albion, се борат заедно со луѓето, и искуство љубов и косата, додека се подготвува да се брани царството од демне опасност.Вашите избори, како владетел, ќе доведе до последици се чувствува низ целата земја.

R

Им се допаѓа и на купувачите