.

.

Quluxe 5 Инчен Clear Пластична Кутија за Накит Организатор со 12 Прегради за Накит и Ноктите Додатоци за Складирање (Пакување од 6)

Quluxe 5 Инчен Clear Пластична Кутија за Накит Организатор со 12 Прегради за Накит и Ноктите Додатоци за Складирање

DEN 311.76
Износ

✅Надворешниот кутија големина : 131 x 74 x 15 mm/5.15 x 2.91 x 0.59 инчи(L x W x H); Grid големина е 1.1" L x 0.66" W x 0.39" Х. ✅Висок Квалитет : Секој складирање кутија е изработен од квалитетни пластични материјали кои се цврсти да се одржи мали предмети, имајќи ги уредни и организирани. ✅Патување Пријателски : Овие пластични садовите за складирање може да се направи донесување на вашиот накит со вас на патувања бриз. ✅Апликација : Совршен за организирање и чување на мали предмети како asrock собирање, мали додатоци, обетки, прстени, ѓердани, конци, монистра, уметност DIY занаети, nailsaccessories, итн. ✅Пакет се Вклучени : Ќе добиете 6 накит кутија организаторите со 12 мрежи секој.

R

Им се допаѓа и на купувачите