.

.

Aisifx Складирање Градите Цврсто Дрво Гроздобер Стил 47.2x15.7x19.6

Aisifx Складирање Градите Цврсто Дрво Гроздобер Стил 47.2x15.7x19.6

DEN 1658.40
Износ

Нашите гроздобер стил дрвени складирање градите ќе се направи практични како и декоративни прилог на вашиот дом!Оваа складирање градите е направена од цврсто дрво со антички-изгледа боење и украсени со вештачка кожа ремени и метални елементи, кој му дава на градите на својата гроздобер шарм.На дрвени багажникот обезбедува доволно простор за складирање за облека, книги, списанија и нешто друго што би сакале да го задржи се на дофат, но надвор од очите.Благодарение на гроздобер-изгледа latch и рачки, градите е лесно да се затвори и да се движат наоколу.Објектот е веќе собрани, нема собрание е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите