.

.

YIUS Гроздобер Куфер Преносни Композитни Дрво Моделот на Мапата Дизајн Гроздобер Складирање Градите

YIUS Гроздобер Куфер Преносни Композитни Дрво Моделот на Мапата Дизајн Гроздобер Складирање Градите

DEN 2136.00
Износ

【Високо Квалитетен Материјал】Композитни дрвен материјал, висок степен на текстура, ретро носталгични производство стил, кршење на старомодните изглед на традиционалните багаж, и повеќе стануваат најатрактивни. 【Уникатен Дизајн】индивидуалните заклучување тока не бараат клучот.Тоа може да биде отворена од страна нервира тоа за двете страни.Работата е едноставен и лесен.Целокупната појавување на ретро бакар имитира процесот покажува ретро вкус. 【Силна носивоста】Силен рачка, се чувствува текстура, без гребло, силна носивоста, нема потреба да се грижите за кршење, цврсти и издржливи. 【Голем Капацитет】Големи внатрешни капацитети, може да се одржи голем број на предмети, е добар помошник за вашите патувања и бизнис патувања. 【Исклучителна Појава】се усвојува ретро изработка, која има силна функционалност, добра естетика, а мапата е обоен, иновативен и уникатен.

R

Им се допаѓа и на купувачите