.

.

Б Blesiya 2 парчиња/set Фризерски Салон Боја Боја Чешел празни Фармацевт Шише Апликатори 60ml

Б Blesiya 2 парчиња/set Фризерски Салон Боја Боја Чешел празни Фармацевт Шише Апликатори 60ml

DEN 215.76
Износ

Материјал : Пластични Капацитет : 60ml/2ounce Големина : Прибл. 17 x 4cm/6.69 x 1.57 инч.Погоден за професионални салон или домашна употреба.Може да се користи за складирање на косата багрила и perming поставување лосиони.Тоа ќе ви даде повеќе дури и дистрибуција на боја каде што сакате.Пополни боја шише со вашата претходна мешани влакна багрила и притиснете на шише за да се добие боја тече да чешел главата.

R

Им се допаѓа и на купувачите