.

.

10oz Нерѓосувачки Челик Гимнастик со Капак & Слама-Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Патување Кригла,Забележан Позадина Црна Мачка Носи Очила, Шише за Вода Кафе Пијалаци, Пи

10oz Нерѓосувачки Челик Гимнастик со Капак & Слама-Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Патување Кригла,Забележан Позадина

DEN 448.32
Износ

Двоен ѕид вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик гимнастик држи ладни пијалоци/топло со часови без потење,Трајни & Не се лизга & Течење-доказ.Гимнастик со Капак & Слама,може да флип до тоа да уживате во вашите омилени пијалоци,кафе,чај,кока кола,нема потреба да се отвори капакот кога возите или зафатено,исто така, може да флип капак за пијалаци.Патување Кригла Tumblers 10oz телото висина е 5.3",на дното ширина е 2,8" компактен совршена големина лесно се вклопува во повеќето купот на сопствениците.Модерна и лесни шише за вода,лесно да се носат за патување,планинарење,риболов,качување,пикник,кампување.Безбедни и не-токсични,да се намали употребата на расположливиот чаши,Еко-пријателски.Dual-ѕидот Кафе Гимнастик е одличен автомобил додатоци за мажи,жени, деца и совршен за Денот на Вљубените,Божиќ,денот на Благодарноста,роденденски подароци.Нерѓосувачки Челик Tumblers Карактеристики 1、Двоен ѕид вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик гимнастик држи ладни пијалоци/топла за 2 часа、Слама Капак флип до тоа да уживате во вашите омилени пијалоци,никогаш не се грижите за одлевање 3、Безбедно, не-токсични и еколошки материјали.Издржливи &Лесни 4、Патување Кригла Tumblers голема автомобил додатоци за мажи,жени,деца од 5、Компактен Преносни големина одговара на повеќето автомобил чаша носителот Кафе Гимнастик Големина 10oz Гимнастик од не 'Рѓосувачки Челик : тело висина е 5.3"",ширината на дното е 2,8"" 14oz Гимнастик од не 'Рѓосувачки Челик : тело висина е 7.3"",ширината на дното е 2,8"".

R

Им се допаѓа и на купувачите