.

.

Види Бенд Компатибилен со Fitbit Инспирира 2 за Жени Мажи, Јасно Wristband со Вградени Заштитни Случај Замена за Fitbit Инспирира/Инспирира HR/Ace 2/Ace3

Види Бенд Компатибилен со Fitbit Инспирира 2 за Жени Мажи, Јасно Wristband со Вградени Заштитни Случај Замена

DEN 239.76
Износ

⌚Широко Апликација : Јасно wristband компатибилен со Fitbit Инспирира 2, Инспирира ЧАС, ги Инспирира ace2, ги Инспирира ace3, ги Инспирира Фитнес Тракер. ⌚Погодно за Полнење : Транспарентна види бенд со вградени заштитни случај, додава поголема заштита на вашиот инспирира 2/инспирира hr/инспирира фитнес тракер.И ќе може да го полните вашиот уред директно, лесен за употреба. ⌚Уникатен Дизајн : Еден Поинаков Изглед.Јасно боја која одговара на сите тимови, може да се покаже на целиот уред лице преку јасно боја. ⌚Лесен за инсталација : Тоа е лесно да се добие види во и без какви било други алатки или додатоци, јасно да се види бендот има види лицето безбедно. ⌚Гаранција и Голема Клиент serives : 12 месеци не-кавга гаранција.Ве молиме да се чувствуваат лесно да го нарачате.Ништо збунети ве молиме слободно време да контактирате со нас и ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите