.

.

Vizio ТВ Кабелот за Напојување 6FT 3 Prong AC Кабелот за Напојување за Vizio ТВ VX32L VW32L VX37L VW26L VA6 VMM26 VX42L VX52L VX240M VX20L VW46LF VU37L VU32L VO37L VO32L VO22L SV420M SV470M E472VL ТВ Кабелска

Vizio ТВ Кабелот за Напојување 6FT 3 Prong AC Кабелот за Напојување за Vizio ТВ VX32L VW32L VX37L VW26L VA6

DEN 263.76
Износ

МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Висок Квалитет 3 Prong Екстра Долг 12 Метри AC Кабелот за Напојување / IEC-60320 (IEC320) C13 да NEMA 5-15 P / UL & Ro HS Заверена E308842 SVT 3/C 18 AWG(0.824mm2)105 C 300 V.БЕЗБЕДНОСТ : Заштита од Прегревање со Смарт Чип, Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици,Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали,со Висок квалитет, rubberized текстура екстра долг 12 Ft AC/DC Кабелот.Компатибилност : Vizio ТВ VX32 L VW32 L VX37 L VW26 L VA6 VMM26 VX42 L VX52 L VX240 M VX20 L VW46 LF VU37 L VU32 L VO37 L VO32 L VO22 L SV420 M SV470 M E472 VL SV370 XVT SV420 XVT SV421 XVT VX200 E E321 VL e320vl E322 VL vo420e E320 VA E321 VA E370 VA E420 VA E470 VA E551 VA VX52 LF VW47 LF VOJ370 F1 A VOJ320 M E550 VL M320 NV M370 NV M470 NV M550 NV VA26 L VF551 XVT VMM26 L VO370 M VS420 LF1 A XVT3 D554 SV XVT553 SV VU42 LF VW42 L VW42, Sharp Aquos lc-60e79 LC-60 E79 U, Телевизори,AOC LED ATX Следи Екран, ЈОН Блок Рокер i PA76 C i PA76 A i PA76 S IPA23. Пакет Содржина : 1 x 5 FThigh-квалитет AC кабел .30-дневниот Гаранција за Парите Назад и 12-Месечен Производ Замена.

R

Им се допаѓа и на купувачите