.

.

LoveinDIY Случајно Боја Преносни Мрежа Предиво Складирање Кеси Tote Капчиња Плетење Торба

LoveinDIY Случајно Боја Преносни Мрежа Предиво Складирање Кеси Tote Капчиња Плетење Торба

DEN 239.76
Износ

Боја : Случајно shippments( и роуз црвено).Функционални и подвижни предиво плетење торба со монтажни џебови за да се спречи предиво од заплитане.Голема големина и opennings во врвот, за плетење прстен одбор да се хранат преку.Материјали : Најлон.Доволно пространа за неколку skeins од предиво.

R

Им се допаѓа и на купувачите