.

.

SALK Вратот-Виси Безжична Bluetooth Компатибилни Слушалки 1000 mAh 100 Часа на Батеријата Магнетни Апсорпција на Натриум Спортски Работи Слушалки за iOS Android Мобилен Телефон

SALK Вратот-Виси Безжична Bluetooth Компатибилни Слушалки 1000 mAh 100 Часа на Батеријата Магнетни Апсорпција

DEN 1303.20
Износ

Нашите вратот-монтирани безжична Bluetooth слушалки има батеријата, квалитет на звукот, интелигентни намалување на шумот, 1000 m Ah поголем капацитет на батеријата, 100 часа на долго траење на батеријата, без профит, и високата цена перформанси.BT5.2 технологија, пониска потрошувачка на енергија, побрзо брзина на пренос, без повик задоцнување, и силни анти-мешање способност.IPX7 водоотпорен, нано-двоен слој водоотпорен, затворена шуплина дизајн, без страв од водоотпорен, без страв од спортот.Интелигентни намалување на шумот може ефективно shield 95% од бучава во животната средина, што метрото, улици и ресторани јасно коишто се слушаат.Магнетни дизајн спречува губење и ликвидација.Мемориската материјал, жица може да биде свиткана во волја за една секунда да се опорави.

R

Им се допаѓа и на купувачите