.

.

CHUWUJU Рамнотежа Подлога Не-Лизна Јога Мека Перница Стабилност Тренер Рамнотежа Одбор Совршен за Основни Обуки& Физичка Рехабилитација

CHUWUJU Рамнотежа Подлога Не-Лизна Јога Мека Перница Стабилност Тренер Рамнотежа Одбор Совршен за Основни Обуки&

DEN 1031.28
Износ

Овална Форма и Лесен за Носење, совршена големина за рамнотежа обука и тегови 130g , која е лесно да се носат во спортски сали.Тоа помага да се подобри рамнотежа, координација и моторни вештини.Не се лизга Текстура Површина : Овална рамнотежа подлога е направено од текстура површина која е не се лизга и ветувања дополнителна безбедност и ефикасност.Овој материјал не ќе апсорбираат вода и лесно да се чисти.Soft & Трајни TPE Пена : биланс подлога е направен од висок квалитет на TPE Пена, кој е издржлив без мирис.Тоа е мека, но може да брзо враќање во форма.На дебелина од 2,3 " нуди многу повеќе удобност на нозе и може да го подобри нога и глуждот стабилност.Погодни за Повеќе Рамнотежа Обука : рампа е дестабилизација функција автоматски да го активира твојот грб и стомачните мускули.Професионален за физикална терапија, превенција на повреди, атлетик климатизација, core зајакнување, јога, танц, рамнотежа и proprioception. 100% Задоволство : Ако За Било која Причина, Не Апсолутно Љубов на Вашиот Овална Рамнотежа Подлога, ве Молиме Слободно да Контактирате со Нас и Ние Ќе се Тука да Ви Помогнат во Секое Време.

R

Им се допаѓа и на купувачите