.

.

Mouse Pad врвката за на Одмор Поддршка, ToLuLu Гел Подлоги за Глувче со Не се Лизга Гумени База на Мемориска Пена Mousepad, Глувчето врвката за на Одмор Подлога за Лаптоп Компју

Mouse Pad врвката за на Одмор Поддршка, ToLuLu Гел Подлоги за Глувче со Не се Лизга Гумени База на Мемориска

DEN 215.76
Износ

【Ергономски Зглоб Поддршка Дизајн】 : На Ергономски глушец подлога за компјутери е наменета да се високо интегрирани со врвка за околу движења за одржување на ременче за на удобност и нормалната циркулација на крвта.Заштита на врвката за околу зглобовите, намалување на врвката за околу замор и болка предизвикана од долго време користење на глувчето, и да имаат добар превенција ефект за тековната популарната глувчето рака. 【Врвен Квалитет】 : Нашата подлошки применува дише свилен lycra ткаенина, мека премиум мемориска пена перница и природна гума база на дното.Таквите материјали се еко-пријателски, не-токсични, без лош мирис и безбедно да се користи.Ултра мазна површина ќе се обезбеди лесно движење и прецизно позиционирање за да ви глувчето, на глувчето подлога врвката за на одмор нудат супер поддршка и бавно се одбиени назад кога вашите раце го оставиме тоа, не е лесно да се надвор од форма. 【Анти-Лизга Гумени База】 : Нашата Ергономски зглоб поддршка mouse pad важи и природна гума база.Тоа ќе обезбеди цврсто фатете на десктоп да се спречи лизгање или несакани се движат, водење на вашиот глушец подлога остане во место.Вие можете да се концентрирате на вашите умови на работа или во игра. 【Оптимална Форма & Големина】 : Глувчето врвката за на одмор подлога (9.9 во x 9.1 во 5мм-дебело), за изработка на овој mouse pad погодна за двете човекот/жената, идеален за канцелариска работа, дома, на патување или други.Можете да се движите глувчето околу лесно и подлога форми добро. 【Убаво Изгледаат и се Совршен Подарок】, Ние се грижи и за квалитет и изглед.Нашите дизајнери handpicked шема прави mousepad повеќе убави и привлечни.Тоа е многу погодна како празник подароци за семејството и пријателите.Ајде и изберете нас, Ајде нашите mouse pad го направат вашиот живот шарени!.Мемориска Пена Ергономски врвката за на Одмор Mouse Pad Поддршка За Компјутер, Лаптоп, Не се Лизга Mousepad Биро Глувци Подлога Мат за Домашна Канцеларија Работа, Болка Дали сте уморни од користење на заеднички mouse pad во вашата секојдневна работа, учење и играње?Дали некогаш сте страдале од зглобот болка поради одржување на истата поза за премногу долго?Погледнете тука!Ве молиме да се обиде во нашите удобни ергономски глушец подлога со врвка за околу поддршка.ќе видите колку е неверојатно тоа функционира!Убава и Практична Уникатен симпатична модели, живописни Бои, исто Така, Може да се повтори, чистење, лесно да се исуши, Никогаш нема да Избледи Најдобар Подарок Идеја Удобно Зглоб Поддршка Исполнет со подобрување на мемориска пена, се согласува на вашиот зглоб за максимална удобност и поддршка, помага за ублажување на болка и идеален за повеќе часови на употреба Ултра се Изедначи Површината Мазна Lycra површината обезбеди пријатно чувство во меѓувреме прецизното позиционирање и контрола Анти се Лизга Гумени Не се лизга гумени врз основа на дното, го задржува mouse pad цврсто во место.Издржливи & Лесни Висок квалитет на глувчето подлога обезбедува долгорочна употреба, супер погодно да го земе насекаде Спецификација на Производот : Mouse pad големина : 9.9 ×9.1" (250*230mm) (L*W) Дебелина : 5mm Мемориска пена зглоб поддршка дел големина : Прибл. 0.98 инчен/25мм Материјал : Површината Lycra ткаенина + мемориска пена + Дното природна гума Тип : Гел Mouse Pad со врвка за околу Поддршка / врвката за на Одмор Примена : на Работа, Студирање, Игри, Дом или Канцеларија,Патување Пакет Содржина : Ергономски Глушец Подлога со врвка за околу Поддршка Остатокот x 1.

R

Им се допаѓа и на купувачите