.

.

4X 1.5 V (6V) АА Батерија Носителот Пакет Случај Задниот Поклопец и 9V јас Тип Snap Батерии Клип Конектори Токи со Кабелот Жица Води Пластични Домување Пролет Клип Складира

4X 1.5 V (6V) АА Батерија Носителот Пакет Случај Задниот Поклопец и 9V јас Тип Snap Батерии Клип Конектори

DEN 179.52
Износ

4 х АА батерија кутија , 4 x 1.5 V (6 V) АА батерија држачот.Батеријата Носителот Случај Големина : 6 x 6.3 x 1.6 см/2.36" x2.48" x0.63 "(L*W*H),батеријата држач, се направени од високо квалитетна ABS пластика, никел-обложено пролет се да ја чувате батеријата во местото мала големина и лесно да се носат. 9 V јас Тип Snap Конектор Големина на( Секој ) : 2.4 x 1.3 x 1cm/0.94" x 0.51" x 0.39" со жица должина 14cm/5.5" ,јас тип 9 V батерија клип конектор, пластични случај, линија должина 14 CM, лесно да се идентификуваат и лемење терминал конектори за 9 V батерија или DIY проект.Батеријата носител е направен од високо-квалитетна ABS пластика и метал материјали се да ја чувате батеријата во местото.тоа може да се стави стандард или акумулатори заедно за да формираат 6v/9v/12v напојување безбедно.Пакет : 3 Еез 4 Слотови x 1.5 V AA Батерија Носителот 3 Еез јас Тип Snap Конектор, Пластични.

R

Им се допаѓа и на купувачите