.

.

Lesioo Браун Складирање Градите Багажникот Облека, Играчки Кутија Сала Спалната Соба Home W/ 2 Безбедност На Шарки

Lesioo Браун Складирање Градите Багажникот Облека, Играчки Кутија Сала Спалната Соба Home W/ 2 Безбедност На

DEN 1903.20
Износ

Оваа складирање градите е совршен за чување на чевли, облека, ќебиња или да се префрлиш работите и користи како играчка градите!.Со стандардни вентилација, капак остане безбедноста, тоа ќе биде голем плус за секоја соба во вашиот дом.Со 2 безбедност на шарки, капакот е лесно да се отвори и ќе остане во место додека не се затвори.Ритам рачки на двете страни и пред да ви го отворите или да го носат кутија без да се затегнете со капак или непотребни хардвер.Брза испорака : Ние брод од НАС магацин, и тоа само трае 3 до 10 дена да пристигне, па може да се купи со доверба.

R

Им се допаѓа и на купувачите