.

.

Дизни Мини Маус Сите-во-Едно Убавина Компактен Вистинска Детска Шминка за Полнење за Очите, Усните и Образите со CRA-Z-Уметност - Амазон Ексклузивни

Дизни Мини Маус Сите-во-Едно Убавина Компактен Вистинска Детска Шминка за Полнење за Очите, Усните и Образите

DEN 816.00
Износ

Мини Маус Сите-Во-Едно Убавина Компактен доаѓа со над 25 бои!Уживајте во 8 усна бои, 14 eyeshadows, 4 образ бои и 1 усна сјај во внатрешноста на најслатко лак-форма шминка компактен со огледало.Било Мини Маус фан ќе сакаат отворање на пинк лак-форма шминка компактен, капакот е огледало со Мини е потпис на неа, а на дното е преполна со шминка.Отворете го убавина компактен за да се открие 2 коцки на eyeshadows во меки розова, праска, лаванда, злато, сребро, зелена и сина.Потоа лизгајте го на коцки настрана за да се открие палета на образ бои и розова и лаванда усна бои и пинк усна сјај.Мини Маус Сите-Во-Едно Убавина Компактен доаѓа преполна со се што ви треба вклучувајќи ги лак-форма шминка компактен со огледало, 8 усна бои, 14 eyeshadows, 4 образ бои, 1 усна сјај, 4 applicators и инструкции.Најде само на Мини Маус Сите-Во-Едно Убавина Компактен е одлично за возраст од 8 и нагоре.

R

Им се допаѓа и на купувачите