.

.

Не Првично Крпа Пелена за Новороденчињата – Smart Bottoms Роден Smart 2.0 – Перат, Обновливи Природни Влакна Внатрешни работи - Направени во САД

Не Првично Крпа Пелена за Новороденчињата – Smart Bottoms Роден Smart 2.0 – Перат, Обновливи Природни Влакна

DEN 478.80
Износ

Памук обвивка.ПОМАЛКУ ПРВИЧНО – Ова сите-во-едно пелена за новороденчињата бара само еден мијат пред употреба, што го прави идеален за родителите нови крпа пелени.ТРИМ ДИЗАЈН – На прилагодливи дизајн карактеристики екстра ред на табот прилепува се обезбеди подобро се вклопуваат во целиот мали нозе.АБСОРБЕНТА – органски памук и коноп внатрешни работи обезбедува 30% повеќе absorbency од памук сам.Оваа пелена ги вклучува сите absorbency вашето бебе ќе треба од раѓање до околу 3 месеци.ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА– На коноп и органски памук внатрешни работи обезбедува удобност и го намалува ризикот од пелена осип за бебиња со чувствителна кожа.Надворешниот слој (100% PUL) им дава трајност и отпорност на вода.НАПРАВЕНИ ВО САД – Smart Bottoms е мал бизнис со гордост сопственост, управувани, и е произведен во САД.Секое новородено и деца треба апсолутно најдобар за среќен и здрав живот.Добиете она што го знам што може да доверба од Американски бренд.

R

Им се допаѓа и на купувачите