.

.

LWW Бања Столици,Бања и Туш Стол | со Оружје и Назад Прилагодлива Висина | Преносни Бања Седиштето | Бања Помош,Бела

LWW Бања Столици,Бања и Туш Стол | со Оружје и Назад Прилагодлива Висина | Преносни Бања Седиштето | Бања Помош,Бела

DEN 1056.00
Износ

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на Луѓе.Со Не се Лизга Гумени Нога Подлога, Повеќе Стабилна и Безбедна.Лесен и Издржливи,Изграден со Алуминиумска Рамка, Лесни Туш Столче Рамка Поддржува до 220 Килограми(100 Kg).на Лесни Рамка е Лесно Пренослив за дополнителна Погодност.Корисно во Бањата за Стари лица Постари лица, со посебни потреби, Bariatric, Хендикепирани Лица, Повредени и Други луѓе Кои Сакаат да Седат Додека за Капење.Според Ергономски Дизајнирани Седишта, Луѓе Седат и Поудобно,Седиште, Проширување Дизајн,Зголемување на Просторот за Активности,Погоден за Различни Групи на Луѓе.Зголемување на Безбедноста и Удобноста во Вашата Бања и Туш Област со Инсталирање на Оваа Корисна Простор за Заштеда на Бања Седиштето.

R

Им се допаѓа и на купувачите