.

.

EuisdanAA од Нерѓосувачки Челик Кабинет Облека Плакарот Род Заградата Носителот на Страната Штекер 32-милиметри Кол 2 Buc(Gabinete де acero inoxidable, armario де ropa, soporte де varilla, soporte де bri

EuisdanAA од Нерѓосувачки Челик Кабинет Облека Плакарот Род Заградата Носителот на Страната Штекер 32-милиметри

DEN 287.76
Износ

Пакет Содржина : - 2 x Плакарот Род Загради,Некои Навртки(не вклучува Прачка).Одговара за 32-милиметри/1.3" кол род; Вкупната Големина : 62 x 38mm/2.4" x 1.5"Г*H).Завртка Големина : 20 x 7mm/0.8" x 0.3"(L*Макс.Г); Дебелина : 2mm/0.1"; Монтажа Дупка со Дијаметар : 5mm/0.2".Едноставен за инсталација, одберете позиција ќе сакате да го инсталирате, поправи една од загради со завртки, и го стави на цевката, тогаш се обезбеди други заградата(Fácil де instalar, seleccione ла posición que desea instalar, fije де лос soportes един tornillos y coloque ел tubo, luego fije el otro soporte.Може да се користи на ѕид или chifferobe(Se puede utilizar en споредено о chifferobe.

R

Им се допаѓа и на купувачите