.

.

VEVOR Керамика Тркала 25CM Керамика Формирање на Машина 280W Електрично Тркало за Керамика со Подножјето на Возилото и Монтажни Слив Лесно Чистење за Керамика Глина Умет

VEVOR Керамика Тркала 25CM Керамика Формирање на Машина 280W Електрично Тркало за Керамика со Подножјето на

DEN 3839.76
Износ

Флексибилна Примена : Доаѓа со нога педалата за handfree искуство.Тркалото се ротира непречено со ниско ниво на бучава и нејзината ротација, насока може да биде вклучен насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот.Згодна и Практична настава : Фенси изглед плус светла боја, оваа керамика тркало машина поседува доволно голема плоча од 25 см (9.8") во дијаметар.Машина тело е на спреј за третман и компактна структура со хуманизирано дизајн и извонредни детали, ви обезбедува со повеќе пријатно расположение.Дизајниран за Безбедност : еднофазен три-жица врска со земјата истекување заштита уред за безбедна и сигурна работа.Напредна високо-квалитетни brushless мотор овозможува ротари брзина на 0-300 вртежи во минута.Работи stably додека на ниско ниво на бучава.Широка Примена : во Можност да се изврши фрлање и обликувањето на процеси.Погоден за на училиште наставата, керамика бар и за домашна употреба, итн.Во состојба да ги задоволи повеќето од двете професионални и аматерски керамички ентузијасти.Супериорен Квалитет : Компактна структура, мала меморија, добра кал оклопна.Монтажни ABS слив се користи за лесно чистење.Ние исто така нудиме широк сет на обликувањето алатки за безгрижно процес на работа.Заштеда на трошоци и енергија.

R

Им се допаѓа и на купувачите