.

.

Замена Титаниум Внесува Сад за полнење за на Врв на Сад Универзална Капа Восок Алатка Додаток (2 Пакет - Без Кварц и Керамички)

Замена Титаниум Внесува Сад за полнење за на Врв на Сад Универзална Капа Восок Алатка Додаток (2 Пакет - Без

DEN 311.76
Износ

【Висок Квалитет на Материјалите】 На титаниум влошки се направени од високо-квалитет титаниум алуминиумски, не можат да го издржат високи температури без пукање, издржливи. 【Пакет Вклучуваат】 производ содржи два титаниум вметнете чинии, кои можат да ги задоволат вашите дневни замена потреби, компактен и пренослив. 【Широк Спектар На Употреба】 На титаниум вметнете сад многу manual проекти, тоа може да се направи на гравирање работат повеќе ефикасен и удобен. 【Ве молиме Имајте во предвид】 Бидејќи титаниум вметнете сад е мал и компактен, ве Молиме да не се место каде што децата може да се стигне за да се избегне случајно ingestion. 【Купи Со Доверба】 Ова е не-оригинални резервни дел.За било која причина не сте целосно задоволни, само нас контакт.издржливи и не е лесно да се оштетат.

R

Им се допаѓа и на купувачите