.

.

Geyecete Платно Куче Играчка Складирање Куче Играчка Кошница Кутија за Куче Играчка Кутии, Куче Ќебе, Куче Облека Складирање - Пет Играчка и Додаток за Складирање Бин

Geyecete Платно Куче Играчка Складирање Куче Играчка Кошница Кутија за Куче Играчка Кутии, Куче Ќебе, Куче

DEN 263.76
Износ

1 : Материјал : премиум лен, лесни и издржливи. 2 : Димензии : 15.7 x 11,8 x 9.8 инчен, (40*30*25 CM)голем капацитет. 3 : СВИТЛИВА и ПРЕНОСНИ : Само капакот на кошница стан, кога без употреба, лесно за чување на простор за заштеда.Две памук јаже рачки се удобно и лесно да се носат, кога има потреба за транспорт.Тоа е исто така погодно за вас да се менува и да се повлече од полиците или плакарот. 4 : Оваа кошница се направени од издржлив лен &Згусне Животната средина ЕВА,цврсти метални шипки рамка околу врвот се задржи на кошница форма,Трајни и високо квалитетен материјал се направи оваа складирање кошница последните добар долго време.Отворањето можат да бидат запечатени со drawstring да се задржи подалеку од прашина. 5 : НЕГА : издржливи и долготрајни употреба.Ги чистат со влажна крпа.Вие веќе не се грижите за чистење на неуредна работи или да го барате она што го сакате во хаос, Дома Чување на кутии може лесно да ги реши сите домаќинство складирање проблеми, со што невиден дома чување искуство.Отворањето можат да бидат запечатени со drawstring да се задржи подалеку од прашина.ЗДРАВ ЈАЖЕ РАЧКА : складирање кошница доаѓа со две јаже рачки за лесен пристап и за преносливост,јаже рачки за лесно слајд и да се повлече од полиците или плакарот,Тие се во прилог со метални grommets до кошница и се справува со себе се направени од мек памук јаже.РАСКЛОПНА СКЛАДИРАЊЕ BIN : Расклопна за лесно складирање ако не се користи,Едноставно се свитка кошница надолу рамен простор за заштеда на чување кога не е во употреба или кога има потреба за транспорт.СОВРШЕН за СКЛАДИРАЊЕ : Модерен дизајн и едноставна боја може да одговара на било какви дома декорација стилови.И тоа е лесно да се исчисти само со бришење со влажна сунѓер или крпа.Со оваа кошница за складирање, веќе не се грижите за clutters!МУЛТИ-ЦЕЛ : Практичен дизајн е совршен за дом, канцеларија или расадник, занает соба, playroom, condos на продавница за детски играчки, облека, чевли, домашно милениче играчки, книги, списанија, канцелариски материјали, бебе производи, итн, одржување на објекти уреден и организиран.

R

Им се допаѓа и на купувачите