.

.

[10 Парчиња] Меки Силиконски Wristbands Компатибилен со Fitbit Полнење 4 Бендови, Спортски Замена Ремени за Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 / Полнење 3 SE Жени Мажи (10 Парчиња), small (М?

[10 Парчиња] Меки Силиконски Wristbands Компатибилен со Fitbit Полнење 4 Бендови, Спортски Замена Ремени за

DEN 383.76
Износ

Мали и Големи големина се достапни за Fitbit Полнење 4 & Полнење 3 & Полнење 3 SE Бендови.Мала Големина одговара за 5.5"-7.1"зглоб, Голема Големина одговара за за 7,1" -8.7"зглоб. (На Fitbit Полнење 4 / Полнење 3 Фитнес Тракер НЕ е вклучен).Премиум Материјал : AK бендови за Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 / Полнење 3 SE се направени од високо квалитетна мека силикони, која е водоотпорен, пот отпорен и издржлив.Кожата-пријателски, удобен за носење, совршен за спорт.Повеќе Бои Опции од Fitbit Полнење 4 / Полнење 3 ремени.АК бендови, доаѓаат со 10 бои за да го изберете.кој може да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот.Облечи вашиот fitbit полнење 4 и да го истакнете вашиот уникатен вкус.Ви дава совршен носи искуство.Тока Дизајн : Специјален дизајн, тока се со иста боја како fitbit полнење 4 бендови, останете силни и, исто така, ефикасно ја намалува тежината на рака.Лесно да се соберат и resize, држи вашиот бенд безбедно место и врвка на држачот со рецка за да се обезбеди дополнителни должина.По-продажбата на услугата : Доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши овој проблем.Брз одговор и акција во рок од 12 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите