.

.

BESPORTBLE 5Pcs Керамика Глина Алатки Повеќе Користат Дрвени Керамика Алатки за Керамички Уметност DIY Кал рачно изработени Алатки

BESPORTBLE 5Pcs Керамика Глина Алатки Повеќе Користат Дрвени Керамика Алатки за Керамички Уметност DIY Кал

DEN 479.76
Износ

Отстранување отпечатоци од прсти на површината на глинени скулптури производ.Грнчарството Алатки Нежни и мали, лесен за употреба.Се користи за резба, се формира, глинени скулптури, моделирање итн.Материјал : Силикон, дрво, метал.Главната боја : Црна.Вкупна Должина : Околу. 155-165mm.

R

Им се допаѓа и на купувачите