.

.

Olson Видов FB10080DB 3/16 од 0.025 од 80-Инчен HEFB Бенд 10 TPI Редовни Виде Ножот

Olson Видов FB10080DB 3/16 од 0.025 од 80-Инчен HEFB Бенд 10 TPI Редовни Виде Ножот

DEN 293.76
Износ

3/16" Широк x 80" Долго, 10 TPI, бендот го виде ножот, . 025" Дебела, одговара на сите 12 Сирс Занатски освен нови 91" Модел, благи Копчето за сечење на дрво.Производот е произведен во Кина.Производот е лесен за употреба и многу издржливи.За тврди или меки дрво, пластика, лесна челик и обоени метали.За сите вертикални, неподвижна, кат стои 2-тркала бенд пили.Овие се тешки, трајни, комерцијални одделение бенд видов ножеви за индустриски, дрво, DIY и професионални занаетчии.За тврди или меки дрво, пластика, лесна челик и обоени метали.За сите вертикални, неподвижна, кат стои 2-тркала бенд пили.Овие се тешки, трајни, комерцијални одделение бенд видов ножеви за индустриски, дрво, DIY и професионални занаетчии.

R

Им се допаѓа и на купувачите