.

.

[8 Pack] Силикони Бендови Компатибилен со Fitbit Инспирира 2 & Fitbit Инспирира HR & Fitbit Инспирира & Fitbit Аце, 2, Замена Спорт Прилагодливи Мека Wristbands Додатоци за Жени Мажи (8 Pack Б),

[8 Pack] Силикони Бендови Компатибилен со Fitbit Инспирира 2 & Fitbit Инспирира HR & Fitbit Инспирира & Fitbit

DEN 359.76
Износ

【Компатибилен со Моделите】 На прилагодливи Спорт Силикони бендови Компатибилен со сите Fitbit Инспирира 2 Големи Големина одговара за за 7,1" - 9.1" (180mm-230mm) зглоб.Разни светли бои може да го персонализирате вашиот Fitbit Инспирира 2 & Инспирира HR & Ace 2 за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот, ја подига вашиот стил за секоја прилика, за појавување на вашата различни облека, без разлика дали е спорт или работа и за одмор. 【Премиум Материјалот】Tobfit спорт силикони Fitbit инспирира бендови се направени од Високо-одделение кожата-friendly и без мирис силикони, многу меки и удобни за носење.Алуминиум Тока и fastener прстен нека Fitbit инспирира бендови во местото безбедно.Овие спорт бендови за Fitbit Инспирира 2 и Fitbit Инспирира HR се флексибилен, лесен, отпорен на вода и издржливи, Еко-пријателски, удобен за носење и не се штетни за кожата. 【Лесно да се Инсталира】 Го инспирира бендови доаѓа со игла се повлечи, се вклопува како добри како оригиналниот бенд, кој одговара на вашите инспирира 2 tracker интерфејс во место и заклучен токму и безбедно.Тие се лесно да се инсталира директно и да ги отстрани, БЕЗ потребни алатки!Fitbit инспирира hr бендови ќе елегантно се вклопува во tracker, падне tracker прашање секако беше решен. 【12 Месеци Гаранција】Tobfit понуда на 12-месечниот надоместок или замена гаранција за заштита.Ако имате било какви прашања или незадоволство со нашите сопствени инспирира hr бендови, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите