.

.

Виси Лебди Рамка Octagonal Црвено Бакар Стакло Фото Слика на Екранот Рамка Геометриски DIY Украс Оркестарот Карта Носителот Рамка ...

Виси Лебди Рамка Octagonal Црвено Бакар Стакло Фото Слика на Екранот Рамка Геометриски DIY Украс Оркестарот

DEN 2054.40
Износ

месинг. 【МАТЕРИЈАЛ】Оваа рачно изработени лебди рамка доаѓа со двојно калено стакло и црвена бакар рамка,со природни гроздобер rosegold боја и rosegold метални Синџир, се оди добро со притискање цвеќиња и растенија,може да се обесени на ѕидот лесно. 【ГОЛЕМИНА】Стакло рамка outlook големина : 7.6"x7.6" (19.3 cm*19.3 cm),Погоден за редовни големини до 7x7 ", Виси Висина : 6.3"(16cm), Rosegold Вертикална.Доаѓа со Мали транспарентен силиконски влошки за одржување на пост / отпечатоци во место.Соодветни се за тенка DIY работи во рамките на 3мм. 【ДИЗАЈН】може да се одлучи што да се стави во чаша рамка.Тоа е толку убава, без разлика дали се исполнети со обични фотографии или нередовно во облик на листови.Дизајнот на големата стаклена површина со тесен бакар рамка го прави секој уметнички дела полни со модерниот вкус, стилски и личност. 【ЕКРАНОТ】Совршен за прикажување на вашите омилени фотографии, скици, цртежи, растителни примероци како притисне лисја или од цвеќиња, пердуви и други mementos.Таа е идеална ботанички ѕид оркестарот, фото колаж, постер, потпис.Голем дар choies за вашите семејства, пријатели и колеги. 【ПАКУВАЊЕ】Пакување со shockproof пена за да се спречи стакло пукаат.Синџир вклучени, но се прикаже додатоци не се. (Забелешка : Бидејќи е кревка на стакло, неизбежно ќе се некои штети на некои предмети.Ако примите оштетените производи, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ги замениме за слободни!.

R

Им се допаѓа и на купувачите