.

.

ZSM Складирање Кутија Дебели Количка за Очила Приказ на Случај 12 Пара очила за сонце Eyeglass Складирање Кутија Носителот Организатор очила за сонце Кутија Дребулии Скл

ZSM Складирање Кутија Дебели Количка за Очила Приказ на Случај 12 Пара очила за сонце Eyeglass Складирање Кутија

DEN 1312.80
Износ

Големина : 33 x 37 x 6cm.Чувајте ги во кутија во суво и ладно место.Избегнувајте вода инфилтрација и директна сончева светлина.Може да се одржи 12 пара очила, очила за сонце или други очила.Со прилепува и количка корица, тоа може да се претвори во екранот решетката или едноставно организатор кутија за вашите очила.

R

Им се допаѓа и на купувачите