.

.

KXAMELIE Божиќ Деца Девојки Притиснете на Ноктите Кратко,Бела Лажни Нокти,Сјајни Симпатична Elk Фламинго Моделот Целосно ги Покрие Божиќ Лажни Нокти,Акрилик Ковчег Нок?

KXAMELIE Божиќ Деца Девојки Притиснете на Ноктите Кратко,Бела Лажни Нокти,Сјајни Симпатична Elk Фламинго Моделот

DEN 215.76
Износ

????Лесно се држи на ноктите:Достапен во 24 парчиња плоштадот лажни ноктите со мулти дизајн,повеќето irresistable нијанси може да одговара на сите вашите деца' прсти.Содржи нокти датотека,двојно-страна нокти налепници,дрвен стап за отстранување на лажни ноктите.СУПЕР ЛЕСЕН за употреба!. ????Среќен Божиќ:Божиќ ковчег ноктите се дизајнирани со обичен Дедо Мраз,koalas шема.Таа им нуди на вашите нокти со привлечен и око-фаќање на изглед,кој може да ги исполни вашите различни преливи за Божиќ дена.Креирај вашиот поволни помине стил!. ????Долготраен квалитет:Симпатична ноктите додатоци се изработени од АБС еколошки материјал,овие чип-доказ, дупка со-доказ, водоотпорен ноктите се безбедни за вашите природни нокти и отстранување е кавга слободни.Не штети на ноктите или тело. ????Дете пријателски:Години детето може да го постигне салон во потрага гел лак нокти и DIY помине уметност пракса во минути.Убаво украси за Божиќ.Прекрасен Божиќ подарок за вашата сопруга, девојка, мајка или сестри итн.Купите на вашиот девојки!. ????Брендирање Посветеност:Посветен на ноктите и убавина за 10 години,Ние спроведе строги квалитет на нашите производи и да понудат на враќање или надоместок доколку не се оштетени или квалитетот проблем.За било какви прашања ќе се одговори во рок од 12 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите