.

.

Здраво Лаура Семејство Set - Направени за да се Прикажат Три 4x6 Фотографии - Подготвен да се Откажам или Застанете со Изграден во Easel

Здраво Лаура Семејство Set - Направени за да се Прикажат Три 4x6 Фотографии - Подготвен да се Откажам или Застанете

DEN 1319.76
Износ

СЕЛСКИ ДИЗАЈН : Тиркизна бронза 4x6 колаж потресени дрво рамка, направени за да се прикажат три фотографии со големина 4x6. Дрво на лицето на рамката е рачно насликани да го даде селски чувствуваат.НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ : Рамката е направена од текстура ПВЦ дека е стручно составуваат и насликани со небото сино потресени заврши.На предната страна на секој отворање е заштитена од вистинско стакло и доволно длабоко за да ги собере неколку фотографии помеѓу врати и стакло.Сигурен вредност за селски шарм.Совршен објектот за да ги дополнуваат било дневник кабината, farmhouse или плажа куќа.РАЗНОВРСНА : На Americanflat отворање колаж рамка доаѓа подготвен да висат на ѕидот со изграден во закачалки или подготвен да застане на вашата работна маса или мантија со изграден во easel.Подготвен да се откажам и во вертикална или хоризонтална ориентација.Рамката стои само во ориентација на пејзаж само.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : совршен селски акцент на секој дом.Го прави голем дар за housewarming, свадба туш или во текот на празниците.Добитниците ќе уживам во тоа и сеќавања за годините што доаѓаат.ЗАШТИТНА ПАКУВАЊЕ : Americanflat развиена ексклузивни заштитен пакување која помага да се обезбеди безбедно испорака на кревка и стаклени елементи.Цел со доверба, и кликнете додај во кошничката денес.

R

Им се допаѓа и на купувачите