.

.

Vtrem 2 Парчиња Голем Прав Минерални Четка, Фондацијата Шминка Четки, се Соочуваат со Четка за Голема Покриеност Лабава Прав & Руменило Меша Чистење (Розово злато)

Vtrem 2 Парчиња Голем Прав Минерални Четка, Фондацијата Шминка Четки, се Соочуваат со Четка за Голема Покриеност

DEN 287.76
Износ

【Висок Квалитет, Мека Синтетички Влакна】Направи на најдобар квалитет на суровост-слободен синтетички влакна, без пролевање, не исчезнува, мирис слободни, ги апсорбира помалку течности и креми, лесен за чистење и одржување.Дали сте за примена на фондацијата, руменило, bronzer, сè повеќе се соочуваат со боја или завршувањето на прав, Vtrem кабуки четка обезбедува контролирана медиум-на-целосна покриеност со леснотија и ефикасност. 【Злато Позлата Пластична Рачка】Со позлата процесот на пластична рачка, тоа не е само убава, стилски, не исчезнува & мазна на допир, но, исто така, може да се обезбеди траен живот, додека обезбедување на стабилност во вашата апликација процесот. 【Мулти Апликации】Оваа основа четка е погоден за широк спектар на производи и секој шминка потреби, од прав, креми, и течности за да минерална шминка. 【Заштедите Време и Лесно Чистење】Оваа меша четка е супер меки и има пигмент, па добро, тоа би можело да комбинација на шминка убаво во својата кожа.На влакната е речиси невозможно да падне или скршени, и многу лесно да се исчисти.Ќе забележите дека вашата шминка брзина е побрзо отколку пред тоа. 【Идеален Подарок за Шминка Љубители】Естетски привлечен за очи, го прави за совршен подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, или Божиќ.

R

Им се допаѓа и на купувачите