.

.

KEEPJOY Виси Перење Забавува Торба со Слободниот Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Врата 2 Парчиња Вшмукување Чаша Куки, Најдобар Избор за Одржување Валкана Облека и Заш

KEEPJOY Виси Перење Забавува Торба со Слободниот Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Врата 2 Парчиња Вшмукување

DEN 335.04
Износ

Оксфорд Ткаенина Перат.Големи Димензии : Екстра Голем капацитет е погодно за да се одржи доволно за просечното оптоварување на перење.Високо-Квалитетни Материјали - Виси Перење Торба Што е направен на лико Оксфорд ткаенина, трајни и лесни да се перат.Единствен Патент Дизајн - Задната страна патент на дното за полесно и побрзо истовар.Заштеда на Простор - 2 Различни Кука Видови, плакар, бања, спална соба или каде што сакате.Можете да добиете - 2 нерѓосувачки челик куки 1.37 -1.97 Прилагодливи, 2 Штета-Слободен Комунални Куки.Доживотна гаранција - може да се купи со доверба на знаејќи дека тоа доаѓа со доживотна гаранција.Доколку имате било незадоволство со нашите производи, нашата служба за корисници ќе бидат таму за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите