.

.

PS5 Кожата Дигитални Издание Конзола и Контролер Додатоци Покрие Кожи Обвива Кошарка Спортски Дизајн за Playstation 5 Дигитални Издание

PS5 Кожата Дигитални Издание Конзола и Контролер Додатоци Покрие Кожи Обвива Кошарка Спортски Дизајн за Playstation

DEN 575.76
Износ

✅ ВНИМАНИЕ : ве Молиме проверете ја вашата PS5 модел и одберете точната кожата големина ( Диск Верзија или Дигитални Издание ). ????Лесно да се Инсталира & Отстрани : (1 конзола кожата + 2 контролер кожи) Меур-слободен налепница е лесно да се инсталира.Ако сакате да се отстрани од кожата, тоа ќе остават без леплива остатоци. ????Стилски и Дизајн : 360 степени целосно consistant. 1 : 1 вистинска машина за мелење.Дајте му на вашиот конзола и контролори нов свеж индивидуализира изгледаат исти со вашиот вкус. ????Материјал & Заштита : Квалитет слоевит винил ќе го заштити вашиот PS5 конзола и контролори од нула и прашина.Не исчезнува. ✅ Професионална Поддршка : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања, задоволни решение е ветено вечно.

R

Им се допаѓа и на купувачите